Szukaj

Katalog produktów
Głośniki
Wycofane z produkcji
Instrukcje PDF
Artykuły

Mobilny system nagłaśniający Cube zyskuje coraz większą popularność wśród naszych klientów, efektem czego są coraz liczniejsze zamówienia. Miło nam poinformować, że takiego wyboru dokonało również Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski z Mszczonowa.

Znaleźliśmy się w gronie 5 wyróżnionych firm, które prezentowały swoje produkty na XVII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Kielcach.

Zestawy przenośne MobileVoice i CarSpeaker to zmodyfikowane wersje zestawów Trumpet-70 i TrumpetCar.

Systemy podwieszania w kolumnach serii GLP

Zwiększamy funkcjonalność naszych urządzeń przystosowując je do opcji podwieszenia. System podwieszania stanowią otwory montażowe (M8) w obudowie. W zależności od modelu kolumny ich ilość wynosi od 5-8 szt.

GDP-712XPRO z driverem 1,75”

Dział konstrukcyjny nie ustaje w pracach nad poprawą brzmienia naszych produktów regularnie wdrażając nowe rozwiązania opierające się w dużej mierze na potrzebach klientów. Kolejną „ofiarą” tych działań jest kolumna GDP-712 a konkretnie driver który został zmieniony z 1” na 1,75” (średnica cewki).

W urządzeniach wyposażonych w głośnik neodymowy 18” 18HP1060 dodano możliwość zastosowania jego odpowiednika ferrytowego – 18HP1030. Pozwala to na obniżenie ceny urządzenia o 290,00zł.

Zgodnie z sugestiami naszych klientów kolejnej modyfikacji został poddany zestaw aktywny SAS-18XPRO. W nadstawkach, zamiast głośników wysokotonowych firmy Form Focus, zastosowaliśmy drivery FaitalPRO.

FaitalPRO - nowa jakość brzmienia w naszej ofercie

Miło nam poinformować, że w wyniku prowadzonych od pewnego czasu rozmów staliśmy się jedynym, oficjalnym dystrybutorem głośników Faital PRO w Polsce. Zastosowanie produktów włoskiego producenta miało jeden główny cel – poprawę jakości brzmienia naszych produktów przy jednoczesnym zachowaniu poziomu cenowego.

Stereofoniczny, w pełni aktywny (bi-amp), trójdrożny zestaw nagłaśniający. Posiada wszystkie zalety swojego „starszego brata” - SAS-18, lecz oparty na 15" głośniku basowym f-my Celestion i dwóch satelitach (8" Celestion + horn 1") jest jeszcze mniejszy, lżejszy i bardziej mobilny.

Strona 1 z 2
Do góry
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com