Mobilny system nagłaśniający Cube zyskuje coraz większą popularność wśród naszych klientów, efektem czego są coraz liczniejsze zamówienia. Miło nam poinformować, że takiego wyboru dokonało również Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski z Mszczonowa.

Znaleźliśmy się w gronie 5 wyróżnionych firm, które prezentowały swoje produkty na XVII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Kielcach.

Zestawy przenośne MobileVoice i CarSpeaker to zmodyfikowane wersje zestawów Trumpet-70 i TrumpetCar.

Systemy podwieszania w kolumnach serii GLP

Zwiększamy funkcjonalność naszych urządzeń przystosowując je do opcji podwieszenia. System podwieszania stanowią otwory montażowe (M8) w obudowie. W zależności od modelu kolumny ich ilość wynosi od 5-8 szt.

GDP-712XPRO z driverem 1,75”

Dział konstrukcyjny nie ustaje w pracach nad poprawą brzmienia naszych produktów regularnie wdrażając nowe rozwiązania opierające się w dużej mierze na potrzebach klientów. Kolejną „ofiarą” tych działań jest kolumna GDP-712 a konkretnie driver który został zmieniony z 1” na 1,75” (średnica cewki).

W urządzeniach wyposażonych w głośnik neodymowy 18” 18HP1060 dodano możliwość zastosowania jego odpowiednika ferrytowego – 18HP1030. Pozwala to na obniżenie ceny urządzenia o 290,00zł.

Zgodnie z sugestiami naszych klientów kolejnej modyfikacji został poddany zestaw aktywny SAS-18XPRO. W nadstawkach, zamiast głośników wysokotonowych firmy Form Focus, zastosowaliśmy drivery FaitalPRO.

FaitalPRO - nowa jakość brzmienia w naszej ofercie

Miło nam poinformować, że w wyniku prowadzonych od pewnego czasu rozmów staliśmy się jedynym, oficjalnym dystrybutorem głośników Faital PRO w Polsce. Zastosowanie produktów włoskiego producenta miało jeden główny cel – poprawę jakości brzmienia naszych produktów przy jednoczesnym zachowaniu poziomu cenowego.

Stereofoniczny, w pełni aktywny (bi-amp), trójdrożny zestaw nagłaśniający. Posiada wszystkie zalety swojego „starszego brata” - SAS-18, lecz oparty na 15" głośniku basowym f-my Celestion i dwóch satelitach (8" Celestion + horn 1") jest jeszcze mniejszy, lżejszy i bardziej mobilny.

Strona 1 z 2
Do góry
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com